Son olarak “Arkadaşım Hoş geldin” programıyla beraber Tolga Çevik’e eşlik eden ünlü oyucu Ezgi Mola, programın son bulmasının ardından sinema filmlerinde yer almaya başlamıştı. Bu süreçte hem rolleri hem de sağlığı için ciddi oranda kilo veren ünlü oyuncuya verdiği kilolardan sonra birçok takipçisi ve hayranı mesajlar göndermeye başladı. Bir kilo verip bir kilo alan ünlü oyuncu ise bu kilo meselesi yüzünden kendisine sürekli mesajlar gelmesinden sıkılmış olacak ki ünlü isim Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla takipçilerine seslendi.

Ezgi Mola Instagram
Ezgi Mola İlkokul Video ile beğeni topladı

Instagram’ın video süresinin 1 dakikaya uzatılmasından da yararlanan ünlü oyuncu çocukluk dönemine ait bir videoyu paylaşarak paylaşımına “Yok kilo aldın yok kilo verdin, ay zayıflayınca çok çirkinleştin, ay hiç zayıf değil” diyenler! Bu video sizin için; kardeş ben hayatımın felsefesini HOMİNİ PUFİDİ TUMBA yapmışım.. O bel bir mankenin 90-60-90’ının toplamından fazla… Boyum 1.30 ama annem Beşiktaş çarşıdan yetişkinler için mağazadan 38 beden şort, yelek, gömlek almış… Sen daha ne kilosundan bahsediyorsun… Ye, iç, şükret! Ve kendini sev, kendini seversen ne yaptığın spor zul gelir, ne yemediğin kızartma bir yerlerini şişirir… #belaçocukezgimola #başbelası (ilk alkışla dilimin sürçmesi) Ve yanımda Begüm’ün dünya tatlısı kız kardeşinin çorap var mı diye bacağımı yoklayıp, teyze ayakkabılarıma uzun uzun bakması :)” ifadeleri ekledi. Ünlü oyuncunun beğeni toplayan bu esprili ifadeleri ise takipçilerinin ilgi odağı olmayı başardı. Ezgi Mola ise gelen beğeni mesajları hakkında bir yorum yapmamayı tercih etti.

 

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Tasarımı Sonunda Geldi başlıklı makalemizde Instagram yeni tasarımına kavuştu, Instagram’ın Yeni Tasarım ve Instagram’ın Yeni Tasarım geldi hakkında bilgiler verilmektedir.