Bir dönem Galatasaray’ın en başarılı futbolcularından biri olarak gösterilen Felipe Melo, sarı kırmızılı takımda Fatih Terim dönemi bittikten sonra takımla bir türlü istediği anlaşmayı sağlayamamıştı. Bununla beraber transfer döneminin kapanmasına sadece saatler kala takımdan gönderilen Melo şimdilerde İnter takımında top koşturmaya devam ediyor. Her ne kadar takımdan ayrılmış olsa da yine ara ara sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sarı kırmızılı takıma destek mesajları gönderen ünlü futbolcu Felipe Melo bugün yaptığı paylaşımla da sosyal medya gündem oldu.

Instagram ünlüler
Felipe Melo Instagram

Zira başarılı futbolcu bu kez EURO 2016 için ilk maçına çıkacak olan milli takımımıza başarıla dilediği bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajında ise direk olarak Fatih Terim’i gösteren Felipe Melo, maç öncesinde Fatih Terim’in milli marşı okurken çekilmiş olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak “Fatih Terim babama ve milli takımına başarılar dilerim’ ifadelerini kullandı.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım sonrasında Türk taraftarlardan da büyük oranda beğeni almayı başaran Felipe Melo turnuva boyunca Türkiye’yi destekleyeceğini de belirten paylaşımlarıyla da beğeni toplamayı başardı. Ünlü simin bundan sonra yapacağı Instagram paylaşımı ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Düzeni Fenomenleri Rahatsız Edecek başlıklı makalemizde Instagram algoritma, Instagram algoritmik düzen ve Instagram ana sayfa hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  İlerleyen Yaşına Rağmen Paylaştığı Fotoğraflarla Babaanne Instagram’ı Salladı