Sezona iyi bir başlangıç yapan Fenerbahçe Ocak ayı transferlerinde de birkaç yeni ismi kadrosuna kattı. Bu isimlerin yanında kadroda yer alan fakat çok fazla kendisine şans bulamayan isimlerden biri Hakan Cinemre de başka bir takıma kiralık gönderildi. Genç futbolcunun ne zaman forma giyeceği beklenirken teknik heyetten başka bir haber geldi. Kendisine kadroda çok fazla yer bulamayacağı düşünülen genç yetenek kendisini geliştirmek için Süper ligin başka bir ekibi Gaziantepspor’a kiralandı. Sezon sonuna kadar kiralık olarak görev yapacak olan Hakan Cinemre de konu hakkında ilk açıklamayı Instagram hesabından yaptı.

Instagram ünlüler
Hakan Cinemre Instagram

Yaptığı açıklamada ” Fenerbahçe ile sözleşmemi uzatmış bulunmaktayım. Sezonun geri kalan kısmında ligimizin güzide kulübü Gaziantepspor’la sezon sonuna kadar anlaştım. Sezon sonu daha hazır gelmek için Gaziantepspor’da terimin son damlasına kadar savaşacağım. Transferimde emeği geçen iki kulüp yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullanan genç futbolcu bundan sonra Gaziantep için top koşturacağını belirtti. Tüm bunlarla beraber Hakan Cinemre’nin nasıl bir performans ortaya koyacağı da şimdiden merak konusu oldu. Zira genç futbolcunun başarılı bulunduğu ve hazırlık için kiralandığı biliniyor. Bu konuda Fenerbahçe yönetiminden ise henüz bir açıklama yapılmadı. Genç futbolcunun yeni sezonda tekrar Fenerbahçe’ye dönmesi planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Meryem Uzerli’ye Paylaşım Tepkisi başlıklı makalemizde Instagram paylaşımları, Instagram Ünlüler ve Meryem Uzerli hakkında bilgiler verilmektedir.