Fenerbahçeli futbolcular sezonun bitmesinin ardından ise bir bir tatile çıkmaya başladı. Ligin bitmesinin ardından ise bazı futbolcular hakkında ilginç iddialar ortaya atılmaya başladı. İlk ortaya atılan iddialar ise başarılı kaleci Volkan Demiral ile ilgili oldu. Fenerbahçe’nin uzun yıllardır file bekçiliğini yapan Volkan Demirel için ortaya atılan iddialara göre başarılı kalecinin Soma maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerine hala yardım ettikleri ortaya atılmıştı.

Volkan Demirel Instagram paylaşımı ile beğeni topladı
Volkan Demirel

Söz konusu haberler sonrasında büyük övgü alan Volkan Demiral ise bu konuda bir Instagram paylaşımı yaptı. Söz konusu açıklamada kullandığı ifadeler ise Volkan Demirel’in daha fazla beğeni toplamasını sağladı. Zira paylaşımlarında ünlü futbolcu “13 Mayıs 2014’te  Soma’da meydana gelen maden faciası herkes gibi beni de çok derinden yaralamıştır. Vefat eden 301 madencimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine tekrardan başsağlığı dilerim. İhtiyaç duyulduğu dönemlerde ben ve takım arkadaşlarım elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Destek olmaya da devam edeceğiz. Ama bu desteklerin haber yapılmasından rahatsızlık duymaktayız. Bunun gibi hassas konularda daha özenli haberler yapılmasını, hatta hiç haber yapılmamasını rica ederim.” İfadelerini kullandı. Bir kez daha herkesin takdirini kazanan bu paylaşım sonrasında ünlü kaleciye binlerce beğeni de gönderildi.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Bir Yenilik Bombası Daha Geliyor başlıklı makalemizde Instagram analiz, Instagram analiz sistemi ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.