Instagram üzerinde paylaşmak istediğimiz her fotoğraf için özel bir ışık ayarı yapmak isteriz. Böylelikle fotoğrafların daha dikkat çekici ve şık bir hale gelmesini sağlarız. Lakin direkt olarak Instagram uygulaması bizlere rahat bir şekilde ışık ayarı yapabileceğimiz seçenekler sunmaz. Ya da çoğu telefon modelinde bu konuda özel ve kapsamlı bir seçenek yoktur. Hâl böyle olunca da yardımcı uygulamalar bu konuda bizlerin en temel destekçisi olmaktadır.

Fotoğraflarınızı Işıklandırmaya Hazır Olun

Bu konuda ki açığı kapatmak adına oluşturulan Snapseed adlı yan uygulama, sizlere dilediğiniz şekilde istediğiniz tüm fotoğraflarda ışık ayarı yapma şansı sunuyor. Bu ayar sayesinde fotoğrafınız çok daha aydınlık, karanlık ya da farklı bir renk tonunda olabilir. Üstelik Snapseed adlı uygulama sunduğu ışık ve aydınlatma seçeneğini illâ tüm fotoğrafa yapma zorunluluğu da koymuyor. Tamamen rahat ve güvenli bir şekilde fotoğrafın sadece tek bir bölgesi içinde Snapseed uygulamasını kullanarak ışık ayarı yapmanız mümkün hale gelebiliyor.

Sizler de herhangi bir sorun yaşamadan fotoğraflarınızın ışık ayarlarını genel olarak ya da belli bir noktadan yapmak istiyor iseniz Snapseed adlı uygulamayı indirebilir ve gerekli olan desteği sorunsuz bir şekilde alarak fotoğraflarınızın daha aydınlık ve özel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku  Instagram Fotoğraf Düzenleyici Wrapcam