Cymera

Cymera uygulaması, özellikle bayanlar için mükemmel bir yan uygulama oluyor. Malum bayanlar için fotoğrafları düzenlemek, ışıkları ile oynamak ve kendilerine göre daha şık bir hale getirdikten sonra yayınlamak oldukça önemlidir. İşte Cymera adlı uygulama tüm kadınlara bu şansı sunmaktadır ve her açıdan yardımcı olarak sizlere fotoğraflarınızı hemen her açıdan daha özel ve şık bir hale getirmenize destek olmaktadır.

Peki, Cymera Uygulaması İle Neler Yapılabilir?

  • İlk olarak fotoğraflarınızda genel ışık ayarları yapmanıza yardımcı olur. Bu sayede fotoğraflarınız tam olarak istediğiniz aydınlık ve parlaklık seviyesine ulaşabilir,
  • Fotoğraflarınız üzerinde makyaj dahi yapmanıza yardımcı olur. Hafif bir allık, ruj ya da rimel sürerek fotoğrafları daha özel bir hale getirmeniz mümkün hale gelir,
  • Yüz bölgesinde ki çoğu nokta ile bir çok yeni özelliği ile oynamanıza yardımcı olur. Gözleri büyütme, dudakları küçültme gibi çok çeşitli müdahaleler etmenize destek olur.

Gördüğünüz üzere fotoğraflarınız ile hemen her açıdan oynamanızı sağlar ve fotoğraflarınızı çok daha şık, çok daha özel bir hale getirir. Bu sayede istemiş olduğunuz fotoğraf düzenleme işlemini de sadece Cymera adlı bu uygulama ile dilediğiniz gibi yapmanız mümkün hale gelir. Üstelik bu mükemmel uygulama hemen aşağıda yer alan sayfaya ulaşarak indirebileceğiniz, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz sahip olunması basit bir uygulamadır.

Cymera İndirmek İçin Tıklayınız

[Total: 1 Ortalama: 5]
Daha Fazla Oku  Instagram Çerçeve Bolluğu; Pixlr-o-matic