phonto

Bir çoğumuz fotoğraflarımız her ne kadar duygularımızı ifade etse de, onların üzerine bazı ufak notlar ya da mesajlar düşmek isteriz. Lakin orjinal Instagram uygulaması ile bunu yapmak pek mümkün değildir. Hâl böyle olunca da insanların fotoğrafların üzerine yazı yazarak yaptığı paylaşımlara şaşkınlık ile bakarız. Artık bu şaşkınlığı unutmanın vakti geldi. Sizler de Phonto adlı uygulama ile dilediğiniz fotoğrafın üzerine dilediğiniz metni yazabilirsiniz.

Özel olarak hazırlanan Phonto adlı yan uygulama, sizlere dilediğiniz fotoğrafı dile getirme şansı sunmakta. Artık farklı not uygulamaları üzerine not alarak paylaşımları fotoğraf olarak yapmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz fotoğrafın üzerine tek bir tık ile Phonto adlı uygulamayı kullanarak istediğiniz metni yazabilirsiniz.

Onlarca Font ve Yazım Seçeneği

Phonto uygulaması, sizlere sabit tek bir font ya da boyut seçeneği sunan basit bir uygulama değildir. Kolay ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayacağınız bu uygulama, sizlere bir çok farklı yazı fontu sunmaktadır. Bu yazı fontları sayesinde üzerine metin girişi yapacağınız fotoğrafa göre bir font seçebilir fotoğrafın kalitesini ve genel görünümünü bozmadan uygun font ile üzerine not düşebilir, mesaj ekleyebilirsiniz. Font durumunda olduğu gibi, yazının boyutu konusunda da Phonto sayesinde dilediğiniz gibi bir boyutta fotoğraf üzerine metin girmek mümkün olmaktadır.

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayınız

 

Daha Fazla Oku  Instagram Akıllı Anket Çalışmasının Sonuçları Açıklandı