Rate this post

Son günlerde ünlüler arasında Instagram paylaşımları hat safa da artış gösterdi. Bununla birlikte ünlülerin çıplak fotoğraflarının çalınması da paylaşım türünü biraz değiştirdi. Çıplak görüntülere Google bile önlem alamayınca diğer ünlülerden destek kampanyası da gecikmedi. Destek için yarı çıplak pozlarını Instagram’dan paylaşan ünlüler yeni birde akım başlatmış oldu. Bu akım kullanıcılara fazla bir etki yapmazken ünlü dünyasında epey bir yayılma gösterdi. Son yapılan paylaşım ise bu görüşü destekler niteliğinde oldu. Ünlü manken Gabi Grecko son yaptığı paylaşımda bu bağlamda büyük bir ses getirdi.

Instagram ünlü isimler
Gabi Grecko ınstagram

Cadılar bayramı için bir kostüm mağazasına giden Gabi Grecko, burada üst tarafını tamamen açık bırakan bir gelinlik giydi. Giydiği gelinliğin ardından daha dükkândan çıkmadan fotoğraf çekip üstsüz halini Instagram hesabından paylaşan ünlü isim büyük bir tartışmaya da neden oldu. Birçok kesim tarafından özgürlükçü bir paylaşım olduğu için beğenilen paylaşıma daha büyük oranda tepki yağdı. Ünlü isim ise gelen bu tepkilere rağmen fotoğrafı hesabından kaldırmadı ya da her hangi bir açıklamada bulunmadı. Sosyal medyada büyük tartışmalara neden olan olay ise kısa süre içerisinde büyük oranda paylaşıma neden oldu. Ünlü manken ise her hangi bir açıklama yapmazken açıklama yapması içinde ısrarlar sürüyor.

Bir önceki yazımız olan İşaret Dili İle Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi Büyük Ses Getirdi başlıklı makalemizde Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi, Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi işaret dili ile ve Instagram kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ronda Rousey Son Instagram Paylaşımıyla Instagram’ı Salladı