Son senelerin en çekişmeli sezonu olan Süleyman Seba sezonunda şampiyon sarı kırmızılılar oldu. Büyük bir mücadelenin ardından 4.yıldızı takmayı başaran Galatasaray’da şampiyonluk ardından hiç beklenmedik gelişmelerde yaşanmaya başladı. Yaşanan bu gelişmelere göre sarı kırmızı takımda adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Şampiyon olmasına rağmen mali bir krizin içinde olan takım birçok oyuncusu ile yolları ayırmaya hazırlanıyor. Mali krizden mi yoksa tekliflerden mi bilinmez ama şuan için en önemli yıldızlardan ayrılık mesajları gelmeye başladı. İlk olarak Hollandalı yıldız Sneijder, kendi imzasının bulunduğu bir ayrılık mesajı yayınlamış ve taraftarı şok etmişti.

Instagram futbolcular
Felipe Melo Instagram

Bu haberden sonra bir haberde yıldız oyuncu Melo’dan geldi. Sarı kırmızılıların belki de sosyal medyayı en aktif kullanan ismi olan Melo şampiyonluğun ardından takımın resmi sosyal medya hesabını ve arkadaşlarının sosyal medya hesaplarını takip etmeyi bıraktı. Durum böyle olunca akla bir ayrılık daha mı soruları da gelmeye başladı. Henüz bir açıklama yapmayan Melo’nun da ayrılması durumunda Galatasaray’da işler karışmaya başlayacak gibi. Henüz kutlamaların yapılmaması ve kupanın teslim edilmemesi iddiaları biraz sönük bırakıyor ama Melo’nun sosyal medya adımından da birçok nokta anlaşılıyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Reklamlarında Yeni Bir Dönem Başlıyor başlıklı makalemizde Instagram Reklam politikası, Instagram reklam uygulamaları ve Instagram reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Üyelik Denetimlerini Sıkılaştırmayı Hedefliyor