Birçok dizi ve sinema filminde görmeye alıştığımız ünlü oyuncu Gamze Özçelik son olarak “Arka Sokaklar” dizisinde ekranlara gelmiş ve kısa süre sonra ise diziden ayrılmıştı. Son dizisinden ayrıldıktan sonra ünlü oyuncu bir süredir ekranlarda yer almamaya da başladı. Uzunca bir süredir yeni bir projede yer almayan ve çok fazla görüntülenemeyen ünlü oyuncunun hayranları ise sosyal medya hesapları üzerinden Gamze Özçelik’e birçok mesaj gönderdi. Instagram hesabı aracılığıyla kendisine ilişkin bilgileri veren Gamze Özçelik ise son paylaşımıyla epey bir şaşırttı. Zira ünlü oyuncunun son paylaşımı Tanzanya’dan geldi.

Instagram ünlüler
Gamze Özçelik Instagram

Yöresel kıyafetlerle beraber Zanzibar’da kabile çocuklarıyla beraber çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncu paylaşımına ayrıca “Açlığın, yokluğun sonu yok. Ama gülümsemenin, her şeye rağmen şükretmenin ve paylaşmanın da sonu yok” ifadelerini ekledi. Söz konusu paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni geldi. Ünlü oyuncunun neden Tanzanya’ya gittiği gezinin bir yardım projesi olup olmadığı da merak konusu oldu. Zira ünlü oyuncunun gezisine devam edeceği de yaptığı paylaşımlarda anlaşıldı. Söz konusu iddialar içinse Gamze Özçelik her hangi bir açıklama yapmadı. Bununla beraber ünlü oyuncunun ekranlara ne zaman geri döneceği de merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay Doğum Günü Paylaşımıyla Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Nurgül Yeşilçay hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  İşte Benim Stilim Ünlüler Başladı