Rate this post

Instagram kullanıcılarının sürekli yaptıkları paylaşımlar arasında kendilerine özel bazı paylaşımlarla da karşılaşmak mümkün oluyor. Kimi zaman dövmeleri kimi zaman ilginç saç sitillerinin bu şekilde paylaşıma açıldığı Instagram platformunda böylece kullanıcılar kendilerine özgü hallerini tüm takipçileri ile paylaşıma açmış oluyor. İşte bu şekilde kendisi için oldukça önemli olan bir paylaşımı yapan isimlerden biri de ünlü futbolcu Georgios Samaras. Uzun süredir Celtic forması giyen ve milli takımında da büyük başarılara imza atmış olan Georgios Samaras kariyerinin sonuna yaklaşığı sıralarda giydiği formaların rakamlarını vücuduna dövme yaptırarak bir nevi futbol hayatını ölümsüzleştirmiş oldu.

Instagram futbolcular
Georgios Samaras Instagram

Dövme yaptırdıktan sonra ise hemen dövmelerini fotoğraflayan isim Instagram hesabı üzerinden fotoğrafları paylaştı. Fotoğrafların paylaşılmasının ardından ise başta Celtic taraftarı ve birçok yunan taraftar beğeni dolu mesajlar gönderdi. Dövmeleri ile ilgi çeken başarılı futbolcunun attığı bu adım bir kesim taraftar tarafından da takıma destek olarak nitelendirildi. Oldukça büyük ilgi gören ismin bundan sonra dövmelerine devam edip etmeyeceği de merak konusu. Zira başarılı futbolcunun dövmeye olan tutkusu da biliniyor. Hal böyle olunca yıldız futbolcudan farklı tasarımlarda dövmelerin paylaşımı da beklenmiyor değil.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın’dan Büyük İlgi Gören Paylaşım başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Demet Akalın'dan jeneratör teklifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Anonymous Türkiye İle ilgili İlginç Bir Açıklama Yaptı