Son dönemde dizilerin çok fazla uzun ömürlü olmadığı bir gerçek. Her ne kadar dizi sayısı giderek artsa da uzayan sürelerden ve artık ilgi görmeyen konulardan dolayı bir bir dizilerin yayından kaldırıldığını da biliyoruz. Bu bağlamda bir dizi daha reyting kurbanı oldu. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı “Hatırla Gönül” adlı dizi son haftalarda reyting alamayınca yayından kaldırılma kararı aldı.

Instagram ünlüler
Gökçe Bahadır Instagram

Reyting kurbanı olan ve istenilen başarıyı bir türlü yakalayamayan dizi 10 Ocak itibari ile final yapacağını duyurdu. Dizinin final kararı almasından sonra ise Gökçe Bahadır Instagram hesabından beğenilen bir paylaşım yaptı. Ünlü isim söz konusu paylaşımında bir sahnede oynadığı gibi şarkı söylerken çekilmiş olan bir video kullanıldı. Sezen Aksu’nun “Her şey Yaralı” adı verilen şarkısını söyleyen ünlü oyuncu kısa süre içerisinde büyük oranda beğeni aldı. Sesiyle beğeni toplayan isim dizi hakkında yöneltilen sorular hakkında ise yorumsuz kalmayı tercih etti. Dizinin finalinde nasıl bir son izleyicileri bekliyor ya da final kararının ardında yatan sebep sadece reytingler mi merak konusu. Zira ne diğer oyunculardan ne de Gökçe Bahadır’dan konu hakkında detaylı bilgi veren bir açıklama gelmedi.

 

Bir önceki yazımız olan Taylor Swift Yeni Yıla Girmeden Instagram Çıtasını Yükseltti başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram Ünlüler ve Taylor Swift hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sinan Akçıl Çetin Tazeler’in İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı