Fenerbahçe’nin en iyi kanat oyuncularından biri olan Gökhan Gönül bu sezon yaşadığı sakatlık sonrasında takımdaki yerini yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştı. İyileştiği dönemde de teknik direktör ile anlaşamayan Gökhan Gönül yine yedek bırakılmıştı. Ünlü kanat oyuncusunun yedek bırakılması ise Fenerbahçe’de gündem olmuştu. Başarılı futbolcunun formda olduğu bir dönemde yedek kalması transfer iddialarını da gündeme getirmişti. Şampiyonluğun kaybedilmesi ve Beşiktaş’ın da şampiyon olmasıyla beraber bu iddialar iyice güçlendi.

Gökhan Gönül Instagram
Gökhan Gönül Transfer açıklaması

Söz konusu iddialara göre Gökhan Gönül’ün ezeli rakip Beşiktaş’a imza attığı ortaya atılmıştı. Beşiktaş’a imza atıp yeni sezona da burada başlayacağı belirtilen Gökhan Gönül’den ise tüm iddialara yanıt geldi. Söz konusu iddialara Instagram hesabından yanıt veren ünlü futbolcu paylaşımında “Daha önce birçok defa söylememe rağmen hakkımda asılsız haberler yapılmaya devam ediyor. Bundan son derece rahatsızlık duyuyorum. Bu haberlerle ilgili son kez konuşuyorum. Herhangi bir kulüp ile anlaştığım doğru değil. Bundan sonra yazılan, çizilen hiçbir haber için açıklama yapmayacağım.” İfadelerine yer verdi. Başarılı futbolcunun bu açıklaması Gökhan Gönül’ün ilk ağızdan iddiaları da yalanlamasını sağlamış oldu. Bununla beraber transfer haberlerinin yeniden gündeme gelip gelmeyeceği başarılı futbolcunun Fenerbahçe’de devam edip etmeyeceği de merak konusu. Zira lig başlarken transfer iddiaları konuşulmaya başlamış ve ünlü futbolcunun gideceği belirtilmişti.

Bir önceki yazımız olan Facebook’un Çöktüğü Haberleri Gelmeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Çöktü ve Facebook neden çöktü hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan’dan Milli Futbolcuya Destek