İlk olarak bir ses yarışmasında sunuculuk yapması ile tanıdığımız Gözde Kansu söz konusu sunuculuk işinde oldukça zor zamanlar geçirmişti. Yayınlanan programda giydiği elbisenin dekoltesi fazla bulunan isim önce işinden olmuş daha sonrada kendisi nedeniyle gelen cezanın şokunu yaşamıştı. Bu süreçte ünlü isme gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse de arkadaş ortamında büyük destek verilmiş ve yapılan uygulama eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Gelen eleştirilere rağmen geri adım atmayan Gözde Kansu ise bu süreçten sonra bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Ekranlarda uzak kalan ünlü oyuncu ve sunucu olan isim en son “Ankara’nın Dikmeni” adlı dizi ile seyirci karşısına geçmiş ve büyük beğeni toplamıştı.

Instagram ünlüler
Gözde Kansu Instagram

Ancak kanal değiştiren dizi kısa süre sonra ekranlara veda etmişti. Bu aşamadan sonra ekranlarda hiçbir proje ile gözükmeyen Gözde Kansu sonunda hayranları için mutlu haberi verdi. Instagram üzerinden set arkadaşları ile ekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Gözde Kansu “Zımba gibi iş, harika ekip. Sizinle eğlenmek çok eğlenceli. Herkesin ellerine sağlık” ifadeleri ile bir kez daha ekran karşısında ki yerini alacağını belirtmiş oldu. Bu habere oldukça sevinen hayranları ise ünlü isme mesajlar göndermeye başladı. Bununla beraber binlerce beğeni alan paylaşımın ardından Gözde Kansu’nun nasıl bir performans göstereceği de merak edilmeye başlandı.

Bir önceki yazımız olan Amine Gülşe Çocukluk Fotoğrafı İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Amine Gülşe, Amine Gülşe çocukluk fotoğrafı ve Amine Gülşe Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.