Instagram o kadar hızlı ve kapsamlı bir şekilde yaygın duruma geldi ki neredeyse hemen herkesin Instagram dünyasında fotoğrafları bulunuyor. Kimisi kendi fotoğraflarını paylaşıyor, kimisi ise yaptığı çalışmaları, belli bir konu ile alakalı fotoğrafları paylaşıyor. Yani işin özü Instagram hayatımızın her noktasında yer alıyor. Tabii bu durum değişik fikirleri de gün yüzüne çıkarıyor.

Gözlükler Instagram İle Buluşuyor

Markus Gerke adlı bir Alman tasarımcı, gözlük konusunda internet ile bağlantılı bir tasarım yapmış. Bu tasarım sayesinde takmış olduğunuz gözlükler sizlere fotoğraf çekme şansı sunuyor. Üstelik bu fotoğrafları da dilediğiniz gibi internet üzerinden paylaşmanız mümkün hale geliyor. Yani sıradan şık bir görünüme sahip olan bir gözlük takıyorsunuz. Bu gözlük 5 MP fotoğraf makinesi sayesinde sizlerin fotoğraf çekmesine yardımcı oluyor. Böylelikle fotoğraflarınızı takmış olduğunuz bu özel gözlük ile çekebiliyor ve herhangi bir sorun yaşamadan Instagram hesabınız da paylaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Herhangi bir ek uğraş, telefon ya da farklı bir çekim açısı aramak zorunda kalmıyorsunuz. Sadece gözlüğü takın, anı yakalayın ve gözlüğünüz ile fotoğrafı çekerek dilediğiniz gibi internet üzerinden Instagram hesabınızda paylaşın. Bu uygulama ile artık fotoğraf paylaşmak ve çekmek hem daha zevkli, hem de çok daha kolay bir hale gelecek gibi. Bakalım ne gibi bir değişim söz konusu olacak bu tür gelişmeler ile.

Daha Fazla Oku  UNF Ne Demek?