Bir süredir yaptığı doğal paylaşımlarla gündem de olan ünlü isim Gülben Ergen sosyal medyanın gündeminde kalmayı başarıyor. Önce belediye otobüsüne binmesi burada video çekmesi ardından da ünlü ismin otostop çekmesi çok konuşulmaya başlamışken 3 çocuk annesi başarılı isimden bir yeni adım daha geldi. Yeni şarkıları ve Oğuzhan Koç ile yaptığı düet ile yeniden gündeme gelen ismin bunun dışında yaptığı bir diğer atılım ise kitap çıkartmak oldu. İlk defa kitap yazan ünlü isim hayatı ile ilgili gerçekleri ve yaşam hikayesini ortaya koydu. Henüz çıkması beklenmeyen kitabın yayın tarihinin de öne alınması ile birlikte kitap geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.

Instagram ünlüler
Gülben Ergen Instagram

Haberi Instagram sayfası üzerinden paylaşan Gülben Ergen paylaşımına “Sanırım ne diyeceğimi bilemiyorum, bilmiyorum. Aklım, kalbim tüm bildiklerim yağmura karıştı bu sabah. Doğan Kitap bana erken ön sipariş sürprizi yapıp belirlediğimiz tarihten öne aldı çıkışımızı. Ne çok hediyem var benim bu sabah…. @nihatodabasi with @repostapp.
・・・
Benim arkadaşımın kitabi çıkıyor. Benim arkadaşım biriktirdiklerini, öğrendiklerini paylaşıyor… Hem de en içten, en güzel, en gerçek haliyle.. Benim arkadaşım tanıdığınız yüzün arkasındaki anneyi, arkadaşı, sıradan Gülben’i paylaşıyor, tüm attığı adımlarda öğrendikleri ve biriktirdikleriyle.. Ben arkadaşımla gurur duyuyorum.. cesaretiyle, gerçekliğiyle ve tüm o parlak ışıklara rağmen içinde taşıdığı küçük öğrenciyle.. Etkileneceksiniz hiç şüphesiz, reddedenleriniz de olacak ama bence onlar da bir gün öğrenecek..” ifadelerini ekleyen ünlü isim arkadaşlarının da kitap hakkındaki görüşlerini takipçileri ile paylaşmış oldu. İyi yorumları için herkese teşekkür eden Gülben Ergen’in kitap yazmaya devam edip etmeyeceği ise merak konusu olmaya başladı.

Daha Fazla Oku  Instagram Android Donma Sorunu