Oğuzhan Koç ile ardı ardına yaptığı düet çalışmalarla gündeme gelmeye başlayan Gülben Ergen bu çalışmaların ardından artık uzun bir ara verdiği albüm çalışmalarına geri döndü. Bir yarışmada jüri üyeliği yapmasına karşın yoğun tempo içerisinde albüm çalışmasını tamamlayan ünlü isim sonunda yeni albümünü de Instagram hesabından paylaştı. İlk kez Instagram hesabından yeni albüm çalışmalarına başlayan Gülben Ergen albüm satışa çıktıktan sonra ise imaj değişikliğine gitti.

Instagram ünlüler
Gülben Ergen Instagram

Ünlü isim her zaman olduğu gibi yeni imaj çalışmasını da Instagram hesabından paylaştı. Yeni albümünün etiketi ile paylaşılan fotoğraf sonrası ise Gülben Ergen eleştiri yağmuruna tutuldu. Zira ünlü şarkıcının resminde aşırı bir montaj kullanılmış ve bununla beraber ünlü ismin Hülya Avşar’a benzetildiği iddiaları ortaya çıkmaya başladı. Demet Akalın’ın da gündeme getirdiği resimler sosyal medyayı salladı. Yeni imajı ile Hülya Avşar’a çok benzetilen ünlü isim ise bu konuda hiçbir açıklama yapmadı. Her hangi bir açıklama yapmamasına karşın ağır eleştiriler alan ünlü isim albüm kapağında da bu resimlere yer vermesi kafaları karıştırdı. Ünlü şarkıcının bu tarz eleştirilere cevap vermemesi ve eleştirilerin devam etmesi ne gibi sonuçlar doğuracak bilinmez ama şimdilik bu yönü ile Gülben Ergen’in başarısız olduğu yorumu yapabiliriz.

Bir önceki yazımız olan AVG Güvenlik Sistemleri Facebook Hakkındaki Gerçeği Açıkladı başlıklı makalemizde AVG, AVG anket ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Çağla Şikel Yeni Görünür Hale Getirdiği Instagram Hesabı İçin Konuştu