Dün ardı ardına gelen terör haberleri tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Önce Suruç’ta yaşanan canlı bomba olayı ardından da teröristlerin açtığı ateş sonucu bir askerimizin şehit olması geniş yankı buldu. Ünlü isimlerde tepkilerini sosyal medya aracılıyla dile getirdi. En dikkat çeken tepkilerden birisi de Gülben Ergen’in şehir asker için yaptığı Instagram paylaşımı oldu.

Instagram ünlüler
Gülben Ergen Instagram

Uzun süredir şehit haberi gelmiyorken böyle bir haberin gelmesi ünlü ismi epey üzmüş olacak ki söz konusu paylaşımda Gülben Ergen şehit askerin resmini paylaşarak “Ne zor yetiştirdi büyüttü annen seni oğul… Ne emekler, ne anılar bıraktın sen anneciğine, babana, arkadaşlarına… Askere gidişin gururdu. O nur yüzün öyle aynası ki temiz yüreğinin, içine işleyen edebin… Yanıyor yürekler ama nafile ateş düştüğü yeri yakıyor. Bir ülkenin bölünemeyeceğini, ölümle, kanla hallolmayacağını anlayamadılar. Seni kurban ettiler ailesinin tek evladı, ailesinin kıymetlisi. Bizim, hepimizin ayıbı senin ölümün… Geride kalan milyonlarca kardeşin var çaresiz, korku dolular… Cennetinde huzurla uyu yüreğimize kazıdık seni. Biz işe yaramazlar tayfası, sen Cennetin Nur Yüzlü Askeri…” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımı takipçilerinden büyük beğeni toplamayı başarırken aynı zamanda birçok takipçisi de ünlü isme destek vermeyi ihmal etmedi. Oldukça duygulandıran mesaj hakkında diğer ünlülerde yorum yapmayı ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Aldığı Zayıflama Hapı Komaya Soktu başlıklı makalemizde instagram, Instagram satış ve Instagram ürünler hakkında bilgiler verilmektedir.