Acun Ilıcalı aldığı kanal ve bu kanalda yaptığı programlarla adından iyice söz ettirmeye başladı. Medya patronu olan isim sürekli yeni yarışmalara da imza atıyor. Bu yarışmalardan biride bir zamanlar TRT’de ekrana gelen “Aileler yarışıyor”. İlk başladığında büyük ilgi gören yarışmanın sunucusu yaşanan aksilikler sonunda değişmek zorunda kalınca programa duyulan ilgi de azalmıştı. Erol Evgin tarafından sunulan ve Erol Evgin’in iş yoğunluğundan dolayı bir süre ara verilen yarışmaya ise Gülben Ergen getiriliyor. Erol Evgin geri dönene kadar sunuculuk yapacak olan Gülben Ergen bu heyecanını ise Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.

Gülben Ergen
Gülben Ergen Instagram

Yaptığı paylaşımda Gülben Ergen’in kullandığı ifadeler dikkat çekti. Erol Evgin’in kısa süre içerisinde geri dönecek olduğunu belirten Gülben Ergen, kendisini misafir sunucu olarak değerlendirdi. Bu yıl program yapmayı planlamayan ve yeni evelenen isme takipçileri ise ekrana geri mi dönüyor soruları sormaya başladı. Gülben Ergen ise üzülerek bu sorulara  “Acun dedi ki gel bu hafta sen sun, misafirimiz ol. Anlaşma değil misafircilik” şeklinde cevap verdi. Kısa süre için de olsa hayranları Ergen’i ekranlarda görmekten oldukça memnun olacak gibi. Yapılan beğeni ve mesajlardan bunun rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Ece Erken İddialara Instagram’dan Cevap Verdi başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken Instagram ve Ece Erken Tatil paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Gülben Ergen Yeni Dizisini Instagram’dan Duyurdu