Son günlerde yaptığı evlilik ve bu evlilik sonucu eski kocası ile yaptığı tartışmalarla adından çok söz ettiren Gülben Ergen, Instagram’da büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Instagram’da büyük bir kitle elde eden Ünlü isim uzun süre ara verdiği dizi sektörüne geri dönüş yapacağını yine Instagram hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. Artık gündeme yaptığı işler ile gelmek istediğini belirten Gülben Ergen dizinin oldukça iddialı olacağını da belirtti.

Gülben Ergen
Gülben Ergen Instagram

Kemal Sunal’ın ünlü filmi “Propaganda” da geçen konuyu ele alacak olan dizi önümüzde ki ay çekimlere de başlayacak. Gülben Ergen çekimlerin başlayacağı tarihi de yaptığı paylaşımda belirtti. Bununla beraber Ergen, “Ve çılgın dostum Sinan Çetin’le sohbet, iş, yemek” şeklinde bir mesajdapaylaştı. Edinilen bilgiye göre dizi de Ergen dışında çok ünlü isimlerde yer alacak. Normalde bu ay çekilmesi planlanan dizinin ertelenme nedeni ise yine dizide oynayacak olan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın geçirdiği kaza oldu. Kazada iki kolu kırılan Karadağlı, çekimlere katılamadığı için dizi ertelendi.

Bir önceki yazımız olan Abdullah Gül Takipçi Sayısını Artırmaya Devam Ediyor başlıklı makalemizde Abdullah Gül, Abdullah Gül Instagram ve Abdullah Gül sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Yeni Tasarımından Yeni Detaylar Gelmeye Başladı