Rate this post

Erhan Çelik ile evlendikten sonra magazin basınından hiç düşmeyen ve sürekli hakkında yeni iddialar ortaya çıkan Gülben Ergen’in bu günlerde başı yeni bir dedikodu ile dertte. Evlendikten sonra ilgi odağı haline gelen ünlü isim bu kez hamile olduğu konusunda iddialar ile karşı karşıya kaldı. İddiaların nedeni ise yine ünlü isim Gülben Ergen’in kendisi. Çünkü Ergen evlendikten sonra yine Instagram hesabı üzerinden kafaları karıştıran bir paylaşıma yer vermişti. Bu paylaşımda bir kız çocuğunun resmini paylaşan Gülben Ergen paylaşıma “Bir varmış, bir yokmuş…” şeklinde bir mesaj ekleyen ünlü isim tartışmalara ortam yaratmıştı.

Instagram ünlü isimler
Gülben Ergen Instagram

Bu paylaşımlardan sonra bir yakınları ve arkadaşları tarafından yine sosyal medya üzerinden iddiaların doğrulanması ve ünlü ismin 4 aylık hamile olduğunun söylenmesi akılları iyice karıştırdı. Hatta çiftin birkaç arkadaşı yapılan bu bebek paylaşımına “Bebeğin cinsiyetinin kız olması, ikisini de sevince boğdu” şeklinde bir mesaj verildi. Bu mesaj ile iyice ciddileşen iddialara Gülben Ergen tarafından yanıtta gecikmedi. İddiaları yine sosyal medya üzerinden cevaplayan ünlü isim tüm bunların yalan olduğunu ve böyle bir şey olmadığını belirtti. Haberi yapan gazeteye de eleştiri getiren ünlü isim takipçileri tarafından da destek aldı.    

 

Bir önceki yazımız olan Alex’den Derbi Öncesi Destek Mesajı başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Seda Bakan’dan Sürpriz Instagram Paylaşımı