Yaptıkları sürpriz evlilikle bir anda magazin basının gündemine oturan Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti şimdilerde yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Evlendikleri andan itibaren birbirleri hakkında olumlu yorumlar ve mesajlar yayınlayan çift, bu şekilde övgü dolu aşk mesajlarına da devam ediyor.

Erhan Çelik Instagram
Erhan Çelik

Bu bağlamda Gülben Ergen’in son yaptığı “Emek, yürek, inanç ve dürüstlük” paylaşımına Erhan Çelik’ den karşılık geldi. Çelik eşini çok sevdiğine dair bir mesajla birlikte Divan’ı Kebir’den bir bölüm paylaştı. “Gerçekte birdir; seninle benim canım. Hem ortadayız, hem gizli; oyunu bu sevdanın. Hamlığımdan hala sen ve ben diyorum, ne sen kaldı ne de ben; onlar sadece bu dünyadan” şeklinde ifadelerin bulunduğu mesaj tüm Instagram takipçileri tarafından da beğeni topladı. İkili arasındaki bu paylaşım yarışı ise daha uzun süre devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar’a Doğum Günü Sürprizi başlıklı makalemizde Instagram ünlü isimler, Şahan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Julide Alasya'dan Duygusal Paylaşım