Rate this post

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyası sürpriz bir evlilik ile çalkalanmıştı. Uzun süredir aralarında birlikte olduklarına dair dedikodular olan Gülben Ergen ve ünlü sunucularda Erhan Çelik yıldırım nikâhı ile evlenmişti. İki ünlü isim arasında ki bu evlilik ise büyük bir ses getirmeyi başarmış ve oldukça çok konuşulmuştu. İkili arasında çok konuşulan mesajlaşmalar ve Instagram paylaşımları da oldukça çok konuşulmuştu. Özellikle ikilinin Instagram üzerinden birbirlerine yolladıkları sevgi mesajları evlilik olayını gündem de tutmayı başarmıştı.

Instagram haberleri
Gülben Ergen Instagram

Son yapılan paylaşım ise bu evliliği bir kez daha gündeme getirdi. Gülben Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan tarafından yapılan Instagram paylaşımı tekrar ikiliyi gündeme getirmeyi başarmıştı. Mustafa Erdoğan yaptığı paylaşımda ise eski eşinden olan çocuklarının başka bir erkekle aynı evde kalmalarına karşı olduğunu dile getirmişti. Bu çıkışa ise Gülben Ergen’den yine Instagram üzerinden cevap geldi. Gülben Ergen yaptığı paylaşımda “Öfkeli insanın yüksek sesi ile mutlu insanın bilge sessizliği arasındaki farkın fotoğrafı” şeklinde bir mesaja da yer verdi. İkili arasındaki gerilim ise Instagram üzerinden sürmeye devam ediyor. Bu paylaşıma ise henüz Erdoğan tarafından bir cevap verilmedi.

Bir önceki yazımız olan Chennaiyin Takımına Yağmur Engeli başlıklı makalemizde Hindistan futbolu, Marco Materazzi ve Marco Materazzi Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sinem Bayraktutar Ve Feyza Çıpa Arasında Gerilim Sürüyor