Hem müzik piyasasında adını duyuran hem de özellikle geçmiş yıllarda ortaya koyduğu oyunculuk performanslarıyla adından söz ettiren ünlü isim Gülben Ergen son zamanlarda Instagram’ın da en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri. Zira ünlü ismin sürekli aktif bir şekilde paylaşım yapması da bu durumun nedenleri arasında gösterilebilir. Tabi kimi zaman Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımlarda sosyal medyanın bir anda gündemine oturabiliyor. Zira ünlü ismin son yatığı paylaşımda bu duruma en güzel örneklerden biri oldu. Söz konusu paylaşımda Gülben Ergen tiyatrocular günü için bir resim paylaştı.

Instagram ünlüler
Gülben Ergen Instagram

Aralarında birçok usta oyuncunun yer aldığı ünlü tiyatrocuların resmini paylaşan Gülben Ergen, söz konusu resimde Kenan Işık, Erol Evgin, Haldun Dormen gibi ustaların fotoğraflarını kullandı. Bu noktaya kadar her şey normalken asıl tartışma yaratan nokta resme eklenen açıklama oldu. Zira Gülben Ergen resme “Aramızdan ayrılan kıymetli ustalarımıza rahmet diliyorum. Ve nefes aldıkları her günü kâr saydığımız ustalarımıza sağlıklı uzun yıllar diliyorum… Çalışma şansını yakaladığım büyüklerim var benim. Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. ATATÜRK” ifadelerini ekledi. Fakat bazı kullanıcılar açıklamanın bir bölümünü okumayı ihmal edince kullanıcılar Kenan Işık ve Haldun Dormen’in de yer aldığı fotoğraf için tepki mesajları göndermeye başladı. Bir süre sonra ise diğer takipçilerin gönderdiği mesajlardan sonra tepki mesajları dindi.

Bir önceki yazımız olan Emmett’in Mucize Kurtuluşu Instagram’a Yansıdı başlıklı makalemizde Emmett, Emmett Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.