Herkesin bildiği gibi artık Instagram kullanım oranı olarak bir fenomen haline geldi. Instagram’ın bu denli yüksek kullanım oranına sahip olmasının en büyük sebebi ise Instagram’da fenomen haline gelmiş ve milyonlarca hayranı bulunan ünlü isimler. Ülkemizde de ünlü isimlerin Instagram hesaplarına büyük bir ilgi duyuluyor. İlgi duyulan Instagram hesaplarından bir tanesi de Yalan Dünya dizisi ile üne kavuşan Gupse Özay’ın Instagram hesabı.

Gupse Özay komik paylaşımlar
Instagram ünlüler

Gupse Özay’ın Instagram hesabına ilgi duyulmasının en büyük nedeni ise ünlü bir isim olması değil. Yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiren Gupse Özay makyaj sırasında girdiği konik durumları paylaşarak sürekli popülerliğini koruyor. Ünlü ismin bu komik paylaşımları büyük ilgi görüyor. Hayranları da bu paylaşımlara adeta yorum yağdırıyor. Ünlü oyuncu Gupse Özay’ın da bu ilgiden memnun olduğu ve paylaşımlarına devam edeceği de verdiği bilgiler arasında.

Bir önceki yazımız olan Instagram Üstsüz Paylaşım Trendi başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram paylaşımları ve Instagram trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ebru Gündeş Makyajsız Halini Instagram’dan Paylaştı