Maçlarını eksiksiz bir şekilde kazanmaya devam eden lider Galatasaray, rakiplerinin ardı ardına puan kaybetmesi ile birlikte şampiyonluk yarışında büyük bir avantaj yakaladı. Yakaladığı avantajı iyi kullanarak şampiyon olmak isteyen sarı kırmızılılar bugün çok önemli bir maça da çıkmaya hazırlanıyor. Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan sarı kırmızılılarda Hamza hocanın aldığı karar ise sosyal medyayı salladı. Geçen haftaki maçta oyundan çıkarken Hamza hocaya elini uzatmayan ve tepki gösteren Emre 18 kişilik maç kadrosuna alınmadı. Hamza hocanın aldığı bu karar sonrası ise sosyal medyadan büyük tepkiler geldi.

Instagram futbolcular
hamza hamzaoğlu Instagram

Instagram hesaplarından gönderilen birçok tepki mesajına rağmen Hamza hoca açıklama yapma gereği duymadı. Son dönemde Melo’nun sakatlanması ile forma şansı bulmaya başlayan Emre’nin artan performansı dikkat çekerken söz konusu tepkiden dolayı mı kadro dışı kaldı yoksa bir taktik mi söz konusu henüz bilinmiyor. Hamza hocanın bu kararı almasının altında ki sebep merak edilirken bunun yanında maçın istenilen sonuçla bitmemesi durumunda da Hamza hocanın bu konu üzerinden eleştirileceği kesin gibi. Şampiyonluğun kritik bir virajı olan maç için şimdiden stadı doldurmaya başlayan taraftarlar ise sonucu merak içerisinde bekliyor. Futbolcularında maç öncesi açıklamalarına bakılırsa Galatasaraylı futbolcular da oldukça istekli olduğu gözlerden kaçmadı.

Bir önceki yazımız olan Özgecan’ın Katili Hakkında Şok Bir İddia Geldi başlıklı makalemizde ÇAğ Üniversitesi, Instagram gündem ve Özgecan hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Facebook Tasarım Değişikliğine Gidiyor