Ünlü isimler arasında makyajsız paylaşımlar moda haline gelmeye başladı. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada durum bundan ibaret. Her geçen gün yeni bir ünlünün makyajsız hali ile karşılaşmamız mümkün. Kısacası artık birçok ünlü isim makyajsız yakalanmayı bırakında kendileri makyajsız fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Bu şekilde makyajsız selfiesini paylaşan ünlüler arasına dünyaca ünlü yıldız Heidi Klum da katıldı. Dört çocuk annesi olan dünyaca ünlü isim yaptığı bu paylaşımla ise bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Instagram ünlüler
Heidi Klum ınstagram

41 yaşında olmasına rağmen yüzünde hiçbir kırışıklık bulunmayan ve 4 çocuğuna rağmen fiziği ile büyüleyen ismin makyajsız halini görenler ise hayranlıklarını gönderdikleri mesajlarla dile getirmekten geri durmadı. Birkaç dakika içerisinde binlerce beğeni alan ismin bu paylaşımına daha sonra makyajlı hali de eklendi ve karşılaştırmaya sunuldu. Heidi Klum takipçileri ise paylaşımların ardından doğal güzelliği ile dikkat çeken isme beğeni mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Başarılı modelin nasıl böyle bir cilde sahip olduğu soruları da çok dikkat çekemeye başladı. Heidi Klum güzellik sırrını takipçileri ile ya da medyayla paylaşır mı bilinmez ama ilerleyen yaşına rağmen başarılı yıldızın güzelliği göz büyüleyici.

Bir önceki yazımız olan Gökhan Töre’den Şok Karar başlıklı makalemizde Gökhan töre, Gökhan Töre Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sneijder Eşine Gelen Eleştirilere Ateş Püskürdü