Geçtiğimiz günlerde Kaya Çilingiroğlu çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Kaya Çilingiroğlu Söylemezsem olmaz programında “Kızım Zehra artık büyüdü ve ben kızımın annesi Hülya Avşar ile artık görüşmem gerekmiyor” şeklinde bir yorum yapan Çilingiroğlu büyük bir şaşkınlığa yol açmıştı. Bununla beraber Avşar kızı ile tüm bu açıklamalardan sonra yaptığı Instagram paylaşımı ile herkesi çok daha fazla şaşırtmayı başardı. 

Hülya Avşar Şaşırtan Instagram Paylaşımı
Hülya Avşar Instagram paylaşımı

Kaya Çilingiroğlu’nun açıklamaları yaptığı gün Instagram hesabı üzerinden kızı Zehra, eski kocası Kaya Çilingiroğlu ve kendisinin bulunduğu havuzun altında çekilmiş bir aile fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafa her hangi bir mesaj eklemeyen Hülya Avşar büyük şaşkınlık yaşatmayı başardı. Hülya Avşar’ın neden böyle bir fotoğraf paylaştığı ise bilinmiyor. Instagram paylaşımının ardından hayranlarından imalı mesajların gelmesi bile Avşar kızının açıklama yapmasına neden olmadı. Kaya Çilingiroğlu tarafından da henüz bu konu hakkında her hangi bir paylaşım yada açıklama gelmedi. Dedikodulara neden olan bu Instagram paylaşımının devamı gelecek mi henüz belli değil. Ama ikili arasında ki çekişmenin daha uzun süre devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Instagram TBMM’nin Yasak Listesinde başlıklı makalemizde instagram, Instagram Erişim Engeli ve Instagram erişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ünlülerin İnstagram Fotoğrafları - 1