Düzenlenen saldırı sonucu başından yaralanan ve şuan bile tedavisine devam edilen İbrahim Tatlıses her ne kadar konserleri ve programları ile hayranlarının karşısına geçemese de sosyal medya üzerinden sürekli aktif paylaşımlar yapıyor. Böylece hayranlarından çok uzak kalmayan isim Instagram paylaşımlarına da devam ediyor. İbrahim Tatlıses’in son yaptığı paylaşım ise hayranlarını oldukça şaşırttı. İbrahim Tatlıses artık kendi memleketinden milletvekili adayı olacağını açıkladı. Daha öncede milletvekili olacağını duyuran ve sonra çevresi tarafından vazgeçirilen İbrahim Tatlıses bu kez aday olmaya oldukça kararlı.

Instagram ünlüler
İbrahim Tatlıses Instagram

Instagram paylaşımına eklediği mesaj bu çok net ortaya koyuyor. Söz konusu mesajda “Bu dönem, artık kimse beni vekillikten vazgeçiremeyecek. Hayır, diyorum çünkü bu kez kızım Elif Ada için istiyorum. Hemşerilerimin yanımda olduğunu biliyorum. Amerika dönüşü inşallah çalışmalarıma başlayacağım. Sevenlerimle paylaşmak istedim. Bu saatten sonra hizmette sınır yok. Saygılar yeni vekil adayınız Şanlıurfalı İbrahim Tatlıses” ifadelerini kullanan Tatlıses bu dönem kesin aday olacağını vurguladı. Hayranlarından ise ünlü türkücüye tam destek geldi. Söz konusu adaylığın ne zaman resmiyet kazanacağı ise merak konusu olmaya başladı. Henüz bu konuda net bir açıklama gelmemesi ve İbrahim Tatlıses’in hangi partiden aday olacağı da merak konusu. Zira Tatlıses daha önce de birkaç parti arasında kalmış ve nihayetinde aday olmamıştı. Bu dönem nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu.  

Bir önceki yazımız olan Özge Özpirinçci Kedicik Oldu başlıklı makalemizde Instagram taklitler, Instagram Ünlüler ve Özge Özpirinçci hakkında bilgiler verilmektedir.