Silahlı saldırı sonucunda eski sağlığına bir türlü kavuşamayan İbrahim Tatlıses kısa süre önce tedavi için Amerika’ya gitme kararı almıştı. Amerika’ya giden ünlü isim burada oldukça tehlikeli bir ameliyata girmiş ve sağ sağlim ameliyattan çıkmayı başarmıştı. Bu süreçte ise İbrahim Tatlıses’e yakın dostları ve sanat dünyasından birçok kişi destek oldu. Destekçiler arasında en çok dikkat çeken isim ise Sibel Can oldu. Miami’de evi bulunan ünlü isim ameliyattan sonra İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti. Oldukça keyifli zaman geçiren ikili ise bu anları fotoğraflayıp Instagram hesabından paylaştı. İbrahim Tatlıses tarafından paylaşılan fotoğraf büyük ilgi gördü.

Instagram ünlüler
Sibel Can

Daha öncede Amerika’da ünlü türkücüyü karşılayan ve sık sık ziyaret eden Sibel Can’a övgü dolu mesajlar gönderilirken İbrahim Tatlıses’e de geçmiş olsun mesajları gönderildi. Tedavisine devam eden ünlü türkücü ise ne zaman döneceği konusunda ki sorulara cevap verdi. Bu şekilde tedavisi sürerse 15 gün gibi bir süre sonra ülkemize döneceğini belirten İbrahim Tatlıses bununla beraber birde sürpriz verdi. Söz konusu bu sürpriz İbrahim Tatlıses hayranlarına. Tedavisinin başarılı sonuç vermesi ile birlikte İbrahim Tatlıses bir de albüm yapacağını belirtti. Söz konusu bu haber birçok hayranını sevindirirken ünlü türkücünün tekrar sahnelere mi dönecek sorularını da akla getirmeye başladı. Bu yönde ünlü türkücüden gelecek haberlerde merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Batuhan Karadeniz Büyük Tepki Topladı başlıklı makalemizde Batuhan Karadeniz, Batuhan Karadeniz Instagram ve Fenerbahçeye saldırı hakkında bilgiler verilmektedir.