Rate this post

Instagram kullanıcılarının uzun süreden beri şikâyetçi oldukları bir konu vardı. Söz konusu bu şikâyeti yapan kullanıcılar ise genelde Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar. Bu durumun nedeni de Instagram’ın Android sürümünde yaşanan sorunlar. Zira son günlerde Android işletim sistemlerinde birçok çökme ve donma sorunları yaşanıyordu. Bunun yanında kimi zaman kullanıcılar kararlı şekilde kullanım yapamıyorlardı. Bu duruma el attığını duyuran Instagram yetkilileri ise 7.3 sürümünün Android için yayınlanacağını duyurdu. Bu haberle beraber Instagram kullanıcıları da yeni sürüm detayları hakkında bilgi edinmeye başladı.

Instagram 7.3 Sürümü yolda
Instagram 7.3 Sürümü

Yapılan bilgilendirmeye göre Instagram’ın Android sürümünün artık çökme ve benzeri sorunlar yaratmayacağı duyurulmuştu. Zaten amaç bu olduğu tüm kullanıcıların bu özelliği tahmin etmesi normal. Asıl ilginç olan ise yeni eklenen özellikler. Zira artık Instagram bu sürümle beraber mevcut filtrelerden memnun olmayan kullanıcıları da memnun edecek. Yeni filtre oluşturulacak. Oluşturulan bu yeni düzenleme aracı ise sadece resim modunda yardımcı olmayacak. Bunun dışında etiketleme ve metin ekleme gibi tüm işlemleri de aynı filtre üzerinden yapabileceksiniz. Hemen her işlemi tek sayfada yapabileceğiniz bu filtre şimdilerde deneme sürecinde. Şimdiden oldukça büyük beğeni toplayan yeni filtrenin İOS sürümü içinde çıkıp çıkmayacağı da merak konusu. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmadı. Ama bu yönde de bir çalışma olacağı belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Jelena Karleusa Instagram’dan Eşine Destek İstedi başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Jelena Karleusa ve Jelena Karleusa Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Beklenen Haberi Sonunda Verdi