Adobe Photoshop Express

Artık Photoshop uygulamasını ve yöntemini duymayan kalmamıştır sanırım. Genelde bilgisayar için üretilmiş bir uygulama olarak bilinir ve telefonlarda pek fazla tercih edilmez idi. İşte, Photoshop Express Uygulaması ile bu durum tamamen değişiyor. Artık Photoshop sistemi Instagram üzerinde paylaşacağınız fotoğraflarınız içinde gelmiş oluyor.

Kırp, Kes, Düzenle ve Paylaş

Adobe Photoshop Express adlı yan uygulama sayesinde bir fotoğraf çektikten sonra önce o fotoğrafı güzel bir şekilde düzenlersiniz. Dilediğiniz resimler arasında eklemeler yapmak, kaldırmak, kırpmak kısacası Photoshop konusunda bilmiş olduğunuz tüm unsurları bu uygulama ile yapabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan çoğu fotoğraf düzenleme işlemlerini sadece bu özel yan uygulama sayesin de yapmış olursunuz. Üstelik kullanımı mobil ortam içerisin de çok daha basit bir hale getirilmiş olan bu uygulama sizlere herhangi bir zorluk yaşatmadan kullanım şansı sunar.

Adobe Photoshop Express uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş olan bir uygulamadır. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşamadan uygulamayı çok rahat bir şekilde indirmeniz mümkün durumdadır. Eğer iOS işletim sistemine sahip bir Apple marka telefonunuz ya da farklı bir cihazınız var ise aşağıda yer alan App Store bağlantısı üzerinden uygulamaya ulaşarak indirebilirsiniz.

APP Store Üzerinden İndirmek İçin Tıklayınız!

Daha Fazla Oku  Instagram Little Photo Uygulaması