Artık sosyal medyanın olmadığı bir alan, sektör neredeyse yok gibi. Her birey ve sektör sosyal medya ile iç içe bir yaşam sürüyor. Hâl böyle olunca da çoğu firma sosyal medya ile uyum içerisinde seçenekler üretmek zorunda kalıyor. En son bu konuda seçenek üreten firmalardan biri ise Adidas oldu. Adidas, kısa süre içerisin de fotoğrafları yapacağı özel bir uygulama sayesin de kullanıcıların ayakkabılarına taşımayı düşünüyor.

Instagram Fotoğrafları Ayakkabıya Taşınıyor

Adidas, kısa süre içerisinde yapacak olduğu bir uygulamayı duyurdu. Bu uygulama sayesinde Instagram hesabınızda yer alan bir fotoğrafın Adidas ayakkabınızın üzerine basılması mümkün hale geliyor. Evet, yanlış duymadınız. Artık Adidas satın alacağınız bir model için Instagram hesabınızda yer alan bir fotoğrafı ayakkabıya basabilecek. Şimdiden bir çok kişi için heyecan verici bir deneyim olacağı açıkça yorumlar üzerinden görünmekte. Bizde sizler için detaylı olarak takip ediyor olacağız.

Bunun için özel bir uygulama geliştirmekte olan Adidas, geliştireceği ve müşterilerine sunacağı bu uygulama sayesinde kullanıcıların ayakkabısına fotoğraf bastırma şansına sahip olma imkânını sunacak.  Tabii bu uygulamayı her ayakkabı da kullanmak mümkün olmayacak. Yapılan duyuruda yer alan bilgiye göre ilk süreçte sadece ZX Flux adlı model için bu uygulama mümkün olabilecek. Sizler de ZX Flux model ayakkabınız için fotoğraf bastırma şansına sahip olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarınızı Yazılarla Destekleyin; Phonto başlıklı makalemizde instagram Phonto, Phonto indir ve Phonto nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Video Kanallarını Kategori Etmeyi Test Ediyor