Pixlr-o-maticSizlere daha önce çerçeve konusunda bir kaç ufak uygulama sunmuş, bazı ufak yöntemlerden bahsetmiş idik. Şimdi ise, Pixlr-o-matic adlı çok daha gelişmiş ve çerçeve konusunda çok daha farklı seçenek sunmakta olan uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Her fotoğrafı çok daha farklı ve çok daha özel kılmak istiyor iseniz mutlaka Pixlr-o-matic adlı bu özel uygulamaya bir göz atmanızı öneririz.

Bol Bol Çerçeve İçin Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic adlı uygulamanın temel mantığı diğer çerçeve uygulamaları ile aynıdır. Herhangi bir ek özellik ya da farklı bir unsur aramanız gerekmez. Pixlr-o-matic sadece çerçeve konusunda kendisi odaklamış olan ve bu konuda da gerçekten çok özel seçenekler sunan mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde dilediğiniz kadar çerçeve seçeneğini bir arada bulursunuz. Ayrıca bu çerçevelerin fotoğraflarınız için katacağı ek görsel değişiklikler ve özellikler ise fotoğrafların daha farklı, daha şık görünmesini sağlar. Böylelikle hem çerçeve hem de fotoğraf geliştirme konusunda Pixlr-o-matic adlı uygulamadan destek almanız mümkün hale gelir.

Ayrıca Pixlr-o-matic uygulaması Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuş olan bir uygulama seçeneğidir. Bu nedenle aşağıda ki bağlantıdan doğrudan resmi Pixlr-o-matic Google Play sayfasına ulaşarak tek bir tık ile hemen bu uygulamayı cihazınıza indirebilir, çektiğiniz her fotoğrafa özel bir çerçeve ekleyerek paylaşabilirsiniz.

Pixlr-o-matic Android İndir

Daha Fazla Oku  Instagram Little Photo Uygulaması