Sosyal medyanın açık ara en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram, son dönemde sürekli olarak kullanıcı sayılarını arttırmaya başladı. Haliyle tüm bunlarla beraber artık sosyal medya dünyasında kendisine kalıcı bir yer edinmiş olan Instagram’ın Facebook, Twitter gibi dev sosyal medya uygulamaları ile beraber anıldığı söyleyebiliriz.

Instagram-iOS-güncellemesi

Tabi bu süreçte Instagram sadece kullanıcı sayılarını arttırmak ve daha popüler bir uygulama haline gelmekle de kalmadı. Bunun dışında Instagram, sürekli yayınladığı yeni güncellemeler ile beraber aslında yeni bir yüze de kavuşmaya başladı. İlk sürümlerinden bu son sürümlerine kadar birçok değişim geçirmiş olan Instagram’ın artık çok daha modern çok daha kullanışlı bir hale geldiğini de söylemek gerek. Güncellemeler ile beraber yaşanan bu değişim Instagram tarafından yayınlanan güncellemelerle de devam ediyor. Zira son olarak geçtiğimiz günlerde Instagram iOS için yeni bir güncelleme daha yayınladı.

Yayınladığı yeni güncelleme ile beraber iOS 10’da Instagram uygulaması için yaşanan sorunları ortadan kaldıran uygulama ayrıca uygulamaya beğenileri görme özelliği de ekledi. Yeni güncelleme sonrasında kullanıcıların artık Instagram paylaşımlarını beğenen kullanıcıların adlarını da görebilecekleri belirtildi. 4 beğeniden sonra devreye giren sistemde paylaşımlarınızı beğeneler arasında yer alan takipçilerinizin isimlerini görebileceksiniz. Yayınlanan güncelleme Android sürüm için de gelir mi bilinmez ama Instagram’ın bu güncelleme ile uzun süredir beklenen bir özelliği daha uygulamaya eklediği de bir gerçek.

Daha Fazla Oku  Alex Beklenen Haberi Verdi