Pic Stitch

Çektiğimiz fotoğraflar bazen tek bir andan ibaret olmuyor. Bu nedenle farklı açılardan o anı özelleştiren fotoğrafları da tek bir karede sunmak, toplamak istiyoruz. İşte tam bu aşamada ise kurtarıcımız olarak “kolaj” yöntemi devreye giriyor. Peki, bu yöntemi nasıl kullanabiliriz? Özellikle Instagram kullanıcıları için sıkça gerek duyulan kolaj yöntemini kullanma konusunda ne gibi seçenekler var? Tek ve en rahat seçenek olan Pic Stitch adlı uygulamayı sizlere önermek istiyoruz.

Tüm Fotoğraflar Tek Karede

Pic Stitch, özel olarak kolaj yapmanız için geliştirilmiş bir yan uygulamadır. Bu uygulamayı, bir Instagram kullanıcısı olarak çok rahat bir şekilde kullanabilir ve çektiğiniz tüm fotoğrafları özel olarak kolaj yaparak profilinizde paylaşabilirsiniz. Pic Stitch adlı uygulamanın sizlere ek olarak bir çok seçenek içerisinde kolaj yapma şansı sunuyor olması da her seferinde çok daha yeni ve özel bir kolaj çalışması yapma imkânı tanıyor.

Pic Stitch sayesinde, iki fotoğraf eşit şekilde alt alta, üstte büyük altta küçük fotoğraf, sağda iki ufak fotoğraf alt alta ve sol tarafta tek bir büyük fotoğraf… Gibi daha bir çok farklı seçenek sizleri beklemekte. Tüm bu özel kolay seçeneklerini tercih edebilir ve sizler de birden fazla fotoğrafınızı dilediğiniz gibi kolajlayarak paylaşabilirsiniz.

Pic Stitch Android Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız

Daha Fazla Oku  Müjde Uzman’dan Dava Açıklaması