Artık Instagram uygulamasını duymayan kalmadı sanırım. Ciddi bir yoğunlukta da kullanımı söz konusu… Hâl böyle olunca da Instagram ile ilgili ipuçları çok daha fazla rağbet görür hale geldi. Bizler de sizlere bu rağbet içerisinde kendinizi bir adım öne çıkarmanız ve farklılık yaratmanız konusunda yardımcı olmak adına bazı özel ipuçlarını bir araya derledik. Sizler de bu ipıçları sayesin de ihtiyacınız olan popüler ve doğru profile sahip olmak adına daha bilgili hareket edebilirsiniz.

Instagram Kullanıcılarına Özel İpuçları

  • Bu özel uygulama, büyük ve çok ciddi anlamda tercih edilen bir uygulama olduğu için sık sık yeni güncellemeler, özellikler yapabilmektedir. Bu nedenle de ilk olarak http://blog.instagram.com/ adresini takip etmenizi öneriyoruz. Bu adres, Instagram dünyasında ki gelişmeleri takip etmenize büyük bir destek sunacaktır.
  • Profil konusunda daha rahat hareket etmek ve istediğiniz profili, popüler gelişmeleri daha rahat bir şekilde bulmak için http://web.stagram.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres, sizlere Instagram dünyasında ki popüler gelişmeleri tek bir siteden takip etme şansı sunacaktır.
  • Pinterest sitesi ve uygulaması da gene Instagram kadar popüler olan bir mecra. http://www.pinstagram.co/ sayfası ise sizlere bu mecraya benzer bir yapıda fotoğraflarınızı paylaşma, takip etme şansı sunmaktadır.
  • Uygulamaların yanı sıra her zaman rastgele fotoğraf paylaşmamaya da dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira bazı fotoğraflar, sizlere var olan kaliteli paylaşımlarınızı kapatma olarak geri yansır. Oysa ki profilinizin çok daha kaliteli fotoğraflar ile dolu olması her zaman daha büyük bir ayrıcalık katacaktır.
  • Yorum yapmayı ihmal etmeyiniz. Ünlü profilleri, takip ettiğiniz diğer profiller üzerinde ne kadar çok yorum yaparsanız,  o kadar çok kişi tarafından görülmeniz ve daha popüler bir yapıya ulaşmanız mümkün hale gelecektir.
[Total: 1 Ortalama: 5]
Daha Fazla Oku  Sosyal Medya Araştırma Sonuçları Şaşırttı