Instagram uygulamasının en çok isminin uyulmasında rol oynayan konulardan birisi de ünlü isimlerin sıkça Instagram uygulamasını kullanıyor olması idi. Öyle ki gerek ülkemiz içerisin de ki gerekse de dünya genelinde ki bir çok ünlü isim kendine ait Instagram hesabı üzerinden çok çeşitli paylaşımlar yapmakta idi. Rihanna‘da bu şekilde Instagram hesabı olan ve çeşitli fotoğraflar paylaşan en önemli isimlerden birisi idi.

Instagram Ünlülere Ayrıcalık Tanımıyor Mu?

Son dönemde yaşanılan bir olay neticesinde anlıyoruz ki Instagram pek fazla ünlü isimlere ayrıcalık tanımıyor. Öyle ki Rihanna dünyaca ünlü bir dergi içerisinde geçen günler de bazı fotoğraflar paylaştı. Akabinde paylaşmış olduğu bu fotoğrafları Instagram hesabında da takipçilerine sundu. Lâkin bu sunum pek fazla Instagram yönetiminin hoşuna gitmedi. Bu nedenle de Rihanna’ya bir uyarı gönderildi. Üstelik bir de bu uyarıya herhangi bir geri dönüş alınmayınca kısa süre önce Instagram Rihanna hesabına girdiğimiz vakit “Sayfa Bulunamıyor” şeklinde bir uyarı ile karşılaşıyoruz.

Anladığımız kadarı ile Rihanna paylaşmış olduğu fotoğrafları kaldırmayınca, uyarıya da cevap vermeyince ya hesabı tamamen silindi ya da kısa süreliğine engellendi. Önümüzde ki günler de bu konuyu daha net bir şekilde öğrenerek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan İran Instagram'ı Yasakladı! başlıklı makalemizde Instagram iran yasaklandı, iran Instagram ve iran Instagram yasağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Rihanna Büyük Başarısını Instagram’dan Duyurdu