instagram takipçi

Dünya’da en yaygın resim paylaşım uygulaması olarak kullanılan Instagram, kullanıcıların artık sabah akşam aktif olarak kullandığı vazgeçilmez bir hobi haline geldi. Instagram’a artan ilgi ve önem ile beraber bir çok Instagram kullanıcısı her sosyal ağda olduğu gibi Instagram’da da takipçi sayısını arttırmak istiyor. Ancak Instagram’da takipçi arttırmak diğer sosyal ağlarda olduğu kadar kolay bir iş değil. Instagram’da oluşan ‘ne kadar az kişiyi takip edersem okadar havalıyım psikolojisi’ nedeniyle takip edilen olmak için ya hesabınızın içerğinin çok ilgi çekici olması gerekiyor ya da ünlü olmanız.. Aksi takdirde Instagram’da takipçi sayısınızı arttırmak düşünüldüğü kadar kolay bir iş ne yazıkki değil.

Instagram severler için bu konuda son zamanlarda çok talep gören bir başlıktan bahsedeceğiz;

Instagram takipçi arttırma

Eski ‘Instagram hızlı takipçi kasma yöntemleri’ adlı yazımızda da paylaştığımız gibi takipçi arttırmak için doğal yöntemler var. Ancak bu yöntemler ile takipçi sayısınızı istediğiniz seviyeye getirmeniz aylar hatta yıllar alabilir. Bu konumuzda sizin için Instagram takipçi satışı yapan sitelerin en iyileri seçerek her birinin artıları eksileri ile beraber bir liste oluşturduk. Bu siteler takipçi arttırma işinizi hızlandırarak size anında istediğiniz kadar takipçi kazandırıyor.

Ücretli Instagram Takipçi Arttırma Siteleri Listesi 

1. http://www.instatakipci.com

En güvenilir ve en hızlı teslimatı yapan site denebilir. Dünya’nın en güvenli online ödeme sistemi Paypal (Kredi Kartı) ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ödemenizden sonra sistem otomatik olarak dakikalar içinde takipçilerinizi hesabınıza yolluyor. Takipçi arttırma işlemi dışında, resim beğenisi satışlarıda mevcut.Instagram’da paylaştığınzı istediğiniz bir resminize beğeni satın alarak resminizdeki beğeni adedini dakikalar içinde arttırabiliyor. Ayrıca panellerinde sipariş öncesi ve sonrası 7/24 destek alabileceğiniz ‘teknik destek’ bölümleri mevcut.

Daha Fazla Oku  Ece Erken Son Instagram Paylaşımı İle Şok Etti

2. http://www.instagramtakipcisatinal.com

Sadece instagram takipçi satışları mevcut, ödeme sonrası 5 dakika içinde Instagram hesabınız takipçileri gönderiyorlar.

3. http://www.instagramtakipcial.com

Bu sitede güvenilir Instagram takipçi arttırma sitelerini listeliyor ve devamlı güncel tutuyor.

4. http://www.instagramtakipciarttirma.net

Bu site aynı şekilde ücretli olarak hem instagram takipçi, hem de resim beğenisi arttırma servisi sağlıyor. Fiyatları çok uygun.