Rate this post

Son günlerde iyice yaygınlaşan Instagram kullanımı büyük ölçüde tartışmalara da neden oluyor. Özellikle bu platformu kötü amaçlı kullanan kişiler üzerinden yapılan tartışma gün geçtikçe de büyüyor. Bu tartışmaları tekrara alevlendiren bir olayda geçtiğimiz aylarda yaşandı. Instagram paylaşımları üzerinden tanışan iki genç büyük bir skandala imza attı. İddiaya göre 23 yaşındaki LloydSeldon Instagram üzerinden tanıştığı 16 yaşındaki kıza tecavüz etmişti.

Lloyd Seldon Instagram
Lloyd Seldon

İddialar üzerine hemen yakalanan LloydSeldon ise suçunu bir türlü kabul etmemişti. Bunun üzerine tepkiler büyürken sonunda davanın ilk duruşması yapıldı. İlk duruşmada oldukça dikkat çeken konuşmalar yapan genç kız olayı anlattı. LloydSeldon ise suçu olmadığını ve kızın kendisinin ilişkiye girmek istediğini belirtti. Bunun üzerine kamera kayıtları incelendi. İncelemelerde kızın kendi rızası ile ilişkiye girmek istediğini kararı alınması üzerine LloydSeldon serbest kaldı. Genç kız ise yaptığı açıklamada “Tecavüz olduğunu söylemedim. Polislere olayı anlatınca, onlar bana bunu tecavüz olduğunu söylediler” şeklinde şaşırtıcı bir ifadeye yer verdi.

 

Bir önceki yazımız olan Robin Williams’ın Kızından Anlamlı Hareket başlıklı makalemizde Robin Williams, Robin Williams'ın kızı ve Zelda Williams Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Yasin Öztekin’den Şaşırtan Paylaşım