Sosyal medya siteleri arasında yer alarak genel bir biçimde medya ögeler üzerinden paylaşım yapılan Instagram; milyonlarca kişiye hitap ederek başarılı bir sonucun ortaya konulmasında da öne çıkacaktır. DM adı verilen özel mesajlarla da iletişim kurulabilecek olan bir sosyal ağ olarak gündeme gelebilecek olan Instagram; aynı zamanda da en ideal sonuçları sağlama konusunda da önemli bir konumda da yer alabilecektir. Instagram toplu mesaj silme işlemleri kapsamında da etkin kalarak her profile atılacak olan özel mesajlarla iyi bir haberleşme sistemi olarak görülmektedir.

Instagram’da Toplu Mesaj Silme

Zaman zaman Instagram gelen kutusunu silme işlemini gerçekleştirmek ve var olan mesaj karmaşasını sonlandırmak da etkili bir sonuç olarak görülebilecektir. Bu konuda mesajları teker teker silmek yerine toplu halde silme işlemini uygulamak hem zaman kaybetmemeyi hem de zahmete girmemeyi sağlayacaktır. Instagram toplu mesaj silme işlemleri böylelikle en uygun seçeneklerden de bir tanesi olarak görülebilerek istenilen sonuçları da sağlayabilecek türde de gündemde yer alabilecektir.

Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Gerçekleştirilir?

Instagram dahilinde yapılacak olan toplu mesaj silme işlemi için ek uygulamalara gerek duyulmaktadır. AppStore ve Google Play Store dahilinde gerçekleşecek olan bu Instagram toplu mesaj silme faaliyetleri; uygulama ile en kısa süre içerisinde silinme durumu söz konusu olabilecektir. Böylelikle de en kısa sürede hedeflenecek olan bir sonucu da ortaya koyma konusunda alınacak olan desteklerden bir tanesi olarak da adından söz ettirecektir.

Instagram Tek Mesaj Silme

Instagram üzerinde tek bir mesaj silme de gerçekleştirilebilir. Instagram toplu mesaj silme durumunun yanında tekli mesaj konusunda Android telefona sahip olan kişilerin var olan metinlerin üzerine dokunarak bir süre basılı tutmaları sonrasında silme seçeneğini tercih etmeleri yeterli olacaktır. iOS işletim sistemi içeren telefonlara sahip olan kişilerin ise mesaj silme işlemlerini teker teker gerçekleştirmeleri için metni sola doğru ittirmeleri yeterli olacaktır. Böylelikle var olan metinlerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda da geri dönüştürülmesine dayalı herhangi bir işlem de bulunmayarak; arkasında iz bırakmadan ortadan kaldırılacağına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Daha Fazla Oku  Instagram Android 3D Touch Karmaşası