Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamalar arasında popüler olanlardan bir tanesi Instagram diyebiliriz. Fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak hazırlanan Instagram zaman içerisinde farklı özellikleri bünyesine katmıştır. Kullanıcıların fotoğraf ve videolarını takipçileriyle paylaştığı hikayeler bölümünün yanı sıra son gelişme Instagram Tv özelliğine dair oldu ve bizde bu yazımızda Instagram Tv para kazanma seçeneği var mı sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.

Instagram Tv Nedir?

Öncelikle Instagram Tv servisine yönelik bilgi verelim. Popüler mobil uygulamalardan Instagram yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sunduğu Instagram Tv ile Youtube’a rakip olmaya hazırlanıyor. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram’ın yeni video servisi IGTV ile süresi 1 saate kadar çıkabilen videoların yüklenmesi mümkün olacak. Bilindiği gibi bu zamana dek Instagram’da normal gönderi olarak paylaşılan videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Bu durum hikayeler kısmında 15 saniye şeklinde belirlenmişti. Burada belirtmemiz gereken bir hususta hikayeler bölümünde paylaşılan videolar 24 saat sonra siliniyor.

Instagram Tv Para Kazanma

Instagram Tv ve Instagram Tv para kazanma başlıkları kullanıcılar tarafından merak edilebilir. Konuya ilişkin Instagram platformundan henüz net bir yanıtın gelmediğini belirtmekte fayda var. Instagram Tv para kazanma, IGTV’de yayınlanan videolarda reklam olup olmayacağı şeklindeki soruların cevabı içinde biraz beklemek gerekebilir.

Instagram Tv ile Uzun Videolar İzlenebilecek

Sosyal medya devi Facebook bir süre önce Instagram’ı bünyesine katmıştı ve son zamanlarda yaşanan gelişmelerin ışığında popüler bir uygulama olan Instagram yeni özelliklerle buluşturulmuştu. Bunlardan biri hikayeler bölümü olurken diğeri de yakın zamanda kullanıcılara sunulan yeni video servisi IGTV oldu. Instagram Tv para kazanma imkânı sunacak mı sorusu bu noktada akıllara gelebilir ancak cevap için beklememiz gerekecek. Son olarak Instagram Tv sayesinde kullanıcılar artık bir dakika sınırı olmadan süresi 1 saate kadar çıkan videolar izleyebilecek.

Daha Fazla Oku  Mustafa Pektemek’e Destek Gelmeye Devam Ediyor

Instgaram tv üzerinden nasıl para kanabileceğinizi kısaca anlatmaya çalıştık. Sizde Instagram TV görüntülenme ya da Instagram takipçi satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram TV para kazanma konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.