Instagram popülaritesini günden güne arttırmaya devam ederken Instagram hayranları da giderek çoğaldı. En ünlü Instagram hayranlarından biride Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov. Instagram’a aşırı bağlılığı ile tanınan Kadirov, son yaşadığı olayla ne derece bağımlı bir kullanıcı olduğunu da kanıtladı. 

Kadirov'un Instagram hayranlığı
Kadirov’un Isntagram bağımlılığı

Bir davete katılan Cumhurbaşkanı Kadirov, davette Instagram hesabı için kullandığı telefonu bulamayınca ortalığı birbirine kattı. İnsan hakları örgütünün yaydığı habere göre telefonunu kaybeden Kadirov, hemen güvenlik anonsu yaptıran Kadirov salonda bulunan herkesin polis tarafından sorgulatılmasını istedi. Bunun üzerine polisler tam 1000 davetliyi sabaha kadar süren sorguya aldılar. İddiaya göre bununla beraber salonu daha önceden boşaltmış olan davetlilerde geri çağırıldı. Kadirov cephesinden ise bu olayla ilgili yapılan ilk açıklamada böyle bir olayın yaşanmadığı ve başkanın telefonlarından ikisi de yanında bulunduğu şeklinde açıklamalar yapıldı. Hangisi nete olarak doğru şuan için bilinmiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Melo’dan Aysal’a Teşekkür Mesajı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Ünlüler ve Melo Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  İpek Acar’dan Duygusal Yeni Yıl Paylaşımı