Rate this post

Geçtiğimiz kurban bayramında birçok kullanıcı kurban bayramı ile ilgili sosyal medya üzerinden birçok paylaşım yaptılar. Yapılan bu paylaşımlar ise kimi zaman birçok kullanıcı tarafından övgü alırken, kimi zamanda bugüne kadar ki yapılmış en iğrenç paylaşım haline gelebiliyor. İşte son yapılan bu paylaşımlardan biride şuana kadar Instagram’da görülmüş en iğrenç paylaşımlardan biri olmaya aday.

Instagram paylaşımları
En iğrenç Instagram paylaşımları

Kurban kesildikten sonra yapılan bu paylaşımda kesilen kurbanının yüzülmesi için asıldığı sırada içine bir bebek oturtturularak salıncak haline getirildiği görülüyor. Oldukça tepki çeken paylaşım ise kısa süre içerisinde birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. Hemen her kullanıcıdan tepki alan fotoğraf paylaşımı hakkında ise her hangi bir açıklama yapılmadı. Paylaşımın yapıldığı hesaba gösterilen tepkilere rağmen hiçbir cevap gelmemesi büyük ilgi çekti. Bu konu hakkında resimden alıntı yaparak bir kullanıcının yaptığı yorum ise oldukça şaşırtıcı. Bahsi geçen yorum ise şu şekilde;”Tiksiniyorum böyle fotoğraflar paylaşılmasından ama bu ne arkadaş ya biri bana açıklasın lütfen yalvarırım”. Her sene kurban bayramı sırasında yapılan bu paylaşımlar daha uzun yıllar devam edecek gibi. Fakat bu son yapılan paylaşım uzun sürede akıllardan çıkmayacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Fenomen Güzelleri Tatilde başlıklı makalemizde Carrie Minter, Carrie Minter Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Rıza Kocaoğlu Henüz Instagram Fotoğraflarını Kaldırmadı