Sağlıklı yaşam için düzenli spor yapmanın şart olduğunu herkes biliyor artık. Sağlıklı bir vücut için son dönemde en çok tercih edilen spor ise pilates olarak biliniyor. Özellikle son dönemin gözdesi haline gelen pilates giderek yaygınlaşmaya da başladı. Son dönemde bu kadar yaygınlaşmaya başlayan Pilates ünlülerinde en sık tercih ettiği spor haline geldi. Hal böyle olunca birçok Instagram hesabında her yeni gün yeni bir pilates paylaşımı ile karşılaşmanız mümkün oluyor.

Pilates
Instagram paylaşımları

Özellikle ünlüler tarafından çok sık pilates paylaşımları yapılmaya başlandı. Oldukça büyük ilgi gören pilates paylaşımlarını yapan ünlüler arasında bazı kullanıcılar ise sadece kendi yaptığı pilatesi değil takipçilerinin yapması gereken pilates hareketlerini de paylaşıyor. Yani bir nevi Instagram hesabı üzerinden pilates eğitmenliği yapan ünlülere rast gelmeniz mümkün. Bu isimlerin gördüğü ilgi ise oldukça fazla. Özellikle spora başlamak isteyen kullanıcıların ziyaret ettiği sayfalar çok kısa sürelerde binlerce beğeni ve takipçi kazanılmasını sağlıyor. Kısacası son dönemin Instagram kullanımlarına bakarsak pilates paylaşımlarının selfie gibi bir akım haline geldiğini söylemek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Instagram Üzerinden Servet Kazanıyorlar başlıklı makalemizde Burcu Esmersoy Instagram, Eda Taşpınar ve Instagram reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Facebook Gelirlerinde Dev Artış