Rate this post

Geçtiğimiz günlerde Instagram iki yeni fenomen kazanmıştı. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla birçok kişinin dikkatini çeken iki güzel kısa süre içerisinde birçok kullanıcı tarafından takibe alınmış ve Instagram’ı fenomeni haline gelmişti. Durum böyle olunca artık Sarah Stage ve Carrie Minter adındaki bu iki fenomen ismin yaptıkları birçok kişi tarafından adım adım takip edilir hale geldi.

Sarah Stage ve Carrie Minter
Instagram fenomenleri

Sarah Stage ve Carrie Minter şimdilerde ise beraber çıktıkları tatil ile konuşuluyor. Yaptıkları tatil fotoğrafları paylaşımları ile yine gündem de kalmayı başaran ünlü güzeller ise durumdan oldukça memnun. Yakaladıkları ün ile kısa sürede ünlü dergilerin fotoğraf çekimlerine de katılan isimler adlarından daha çok söz ettirecek gibi. Instagram üzerinden elde ettikleri bu başarıdan ve ünden oldukça memnun olduklarını paylaşımlarında da dile getiren güzeller ise çok daha fazla ünlü olmak istediklerini de belirtti. Tüm bunlar ile beraber takipçilerinden yapılan paylaşımlardan oldukça memnun oldukları kesin.

Bir önceki yazımız olan Sarp Özkar’ın Çektiği Fotoğraf Instagram’da Birinci başlıklı makalemizde Instagram gezi paylaşımları, Instagram paylaşımları ve Sarp Özkar hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Nur Bozar Instagram’da Fenomen Olma Yolunda İlerliyor