instamessage

Instagram’da normalde sohbet etme gibi kapsamlı bir özellik yok. Bu nedenle kullanıcılar arasında bir etkileşim pek fazla söz konusu olmuyor. Lâkin InstaMessage gibi ek uygulamalar ile bu şekilde ki ihtiyacı gidermeniz ve sorunsuz bir şekilde sohbet ortamı elde etmeniz mümkün oluyor. Üstelik InstaMessage uygulamasına hiç bir ücret ödemeden sahip olmak, hemen kullanmaya başlamak mümkün.

Instagram Sohbet Uygulaması

Uygulama, başta Instagram olmak üzere ek olarak farklı sosyal ağlar içinde sohbet olanağı tanıyor. Bu sayede hiç bir ek sorun yaşamadan tamamen rahat bir şekilde sohbet edebileceğiniz bir ortam bulabiliyorsunuz. Uygulamanın genel anlamda yoğun bir kullanımının olması, sorun yaşamadan bir çok kişiye ulaşma şansı sunuyor.

iOS Kullanıcıları İçin: https://itunes.apple.com/tr/app/id555260595
Android Kullanıcıları İçin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.futurebits.instamessage.free

Yukarıda yer alan adresler üzerinden kullanmış olduğunuz işletim sistemine göre hangi seçenek uygunsa bu özel uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama, Future Bits Ltd. tarafından hazırlanan ve sürekli olarak güncellenen yapısı ile hiç bir şekilde sorun yaşamadan sohbet etmenize olanak tanıyor. Sürekli güncel bir yapısının olması ise, sizlere her seferinde Instagram dünyası ile uyumlu bir uygulama olanağı tanıyor.

Daha Fazla Oku  Instagram’da Geçmiş Silme Sorunu