Çok kısa bir süre önce usta sanatçı Kayahan’ı kanser hastalığı nedeniyle kaybetmiştik. Uzun süredir tedavi gören ünlü isim daha fazla hastalığına direnememiş ve bunun sonucunda da hayata gözlerini yummuştu. Ünlü ismin ölümü ise hem sanat dünyasında hem de sevenleri arasında büyük üzüntü yaşanmasına neden olmuştu. Defnedilir defnedilmez ise ünlü isim için usta sanatçılar bir araya gelmiş ve bir anı çalışması yapmıştı. Tüm bunların dışında geçtiğimiz günlerde Kayahan’ın ilk eşinden olma kızı ile son eşi İpek Acar arasında da miras davası ortaya çıkmıştı.

Instagram ünlüler
İpek Acar Instagram

Kayahan’ın kızı babasının mirası için İpek Acar’a dava açmış ve bu olay uzun süre basının gündeminde kamıştı. Bir süre gerginlik yaşayan ikili olayı mahkemeye taşımıştı. Tüm bu gelişmeler büyük tepki çekmesine rağmen iki tarafta geri adım atmamıştı. Dava süreci henüz devam ederken İpek Acar’dan Kayahan için duygusal bir paylaşım geldi. Söz konuş paylaşımda Kayahan ile beraber yaptıkları ve hiç söyleme fırsatı bulmadıklarını dile getirdiği bir yabancı şarkıyı söyleyen İpek Acar canlı sesi ile söylediği şarkıyı videoya çekerek Instagram hesabından paylaştı. Ünlü ismin bu paylaşımı takipçileri ve Kayahan hayranlarından büyük beğeni toplarken şarkının tarzı da dikkatleri çekmeyi başardı. Konu hakkında başka bir açıklama yapmayan İpek Acar da soruları yanıtsız bıraktı.

Bir önceki yazımız olan Işıl Reçber’in Instagram Paylaşımları Gerçeği Ortaya Koydu başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Işıl Reçber ve Işıl Reçber Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Süper Ligin En Çok Takip Edilen İsmi Robin van Persie Oldu