Geçtiğimiz sezon yayın hayatına veda eden ve ekranların en farklı dizilerinden biri olarak gösterilen “Kardeş Payı” bitmesine rağmen etkisini sürdürüyor. Birçok hayran kitlesi olan ve bitmesiyle büyük üzüntü yaratan dizinin oyuncuları da epey bir konuşulmuş ve beğenilmişti. İşte bu isimlerden birisi de dizide “Eda” karakteriyle ünlü olmuş olan İpek Yaylacıoğlu’ydu. Dizi devam ederken başrol olmasına rağmen diziden ayrılma kararı alan ve bir anda hayranlarını şok eden ünlü isim diziden ayrılma nedenini de açıklamamıştı. Bununla birlikte ünlü ismin diziden ayrılma nedeni kısa süre sonra ortaya çıkmış ve evlendiği için bu kararı aldığı söylenmişti.

Instagram ünlüler
İpek Yaylacıoğlu Instagram

Evlenen ve kısa süre sonra hamile kalan ünlü oyuncu bu nedenden dolayı diziden ayrıldı. Tüm bu açıklamalara rağmen hamileliğine dair hiçbir fotoğrafı olmayan ünlü oyuncu sonunda beklenen haberi de verdi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Instagram paylaşımı yapan güzel oyuncu ilk kez hamileliğiyle ilgili bir paylaşım yaptı. Doğumuna çok az süre kaldığı yaptığı paylaşımdan anlaşılan ünlü oyuncuya birçok kişi iyi dileklerini Instagram paylaşımına yorum olarak gönderdi. 8 aylık hamile olan ünlü isim ise tüm bu mesajlara teşekkür ederek karşılık verdi.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar’dan Merak Edilen Açıklama başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Şahan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Justin Bieber Yine Rahat Durmadı