Rate this post

Geçtiğimiz günlerde İranlı zengin gençlerin açtıkları Instagram hesabı büyük ilgi görmüştü. Özellikle kapalı bir ülke olunduğu bilinen ve bu alanda oldukça ciddi olan İran hükümeti ise Instagram’ı yasaklayan ülkeler arasında yer alıyor. Ülkede Instagram yasaklanmışken gayet modern ve mayolu fotoğrafların bulunduğu Instagram hesabı ise büyük tepki çekmişti.

İran Instagram yazıları
İranlı Zenginler Instagram

Gelen tepkilere rağmen sürekli olarak paylaşım yapmaya devam eden gençler ise tüm dünyada büyük ilgi görmeye başlamıştı. Öyle ki paylaşılan her bir fotoğraf 36 bin gibi rakamlarla takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştı. Son gelen haber ise oldukça ilginç. Bir şekilde yasaklı olan Instagram’ı kullanmayı başaran hesap sonunda kapatıldı. Kimin tarafından kapatıldığı henüz bilinmeyen hesap kısa süre içerisinde büyük destek aldı. Gelen bu desteklere rağmen hesabın yeniden açılmayacağı da kesin. Gelen tepkiler ise hesabın kapatılmasının ne denli ilkel karşılandığının bir kanıtı.

 

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Blackberry Sahiplerine Kötü Haber başlıklı makalemizde Blackberry, Instagram haberleri ve Instagram Hesapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Cicişler Sosyal Medyayı Sallamaya Devam Ediyor